نمونه سوالات مسؤولین فنی واحدهای گلخانه، قارچ خوراکی، دامپروری و گیاهپزشکی

بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی می رساند با عنایت به ابلاغ دستورالعمل سازماندهی مسؤولین فنی تولید در واحدهای دامپروری و گلخانه و قارچ خوراکی توسط ریاست محترم سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور و همچنین ابلاغ نظام صدورمجوز و پروانه واحدهای گیاهپزشکی (در اجرای ماده (۲) قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی) توسط وزیر محترم جهادکشاورزی و همچنین ارزیابی علمی متقاضیان، معاونت آموزشی و فنی سازمان مرکزی دومین آزمون سراسری مسؤولین فنی واحدهای گلخانه، قارچ خوراکی، دامپروری و گیاهپزشکی را به منظور گزینش افراد مورد نظر و علاقمند برگزار می نماید.
بدین منظور، اعضای محترم علاقمند بایستی از تاریخ 14 تیرماه لغایت 15 مردادماه سال جاری با مراجعه به کارتابل خود در سایت سازمان به آدرس www.iaeo.ir، از طریق منوی کاربری، نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.
گفتنی است اخذ رتبه مشاوره و پروانه اشتغال از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان برای شرکت در آزمون مذکور الزامی است. با این وجود، برای رفاه حال آن عده از اعضای سازمان که تا کنون نسبت به اخذ رتبه مشاوره از سازمان استان اقدام ننموده¬اند، به شرط اخذ گواهی رتبه بندی و پروانه اشتغال و ارائه آن به سازمان استان در جلسه مصاحبه تخصصی، امکان شرکت در آزمون مذکور داده خواهد شد. بدیهی است درصورت عدم ارائه گواهی رتبه بندی و پروانه اشتغال، قبولی در آزمون، کن لم یکن تلقی خواهد شد.
شایان ذکر است به قبول شدگان در آزمون مذکور که موفق به طی مراحل اعلام شده در دستورالعمل های ابلاغی سازمان شوند، پروانه مسؤول فنی جهت فعالیت در واحدهای تولیدی اعطا خواهد شد.
دومین آزمون مسؤولین فنی واحدهای تولیدی روز پنجشنبه ۲ شهریورماه سالجاری به صورت سراسری در حوزه های امتحانی تعیین شده، برگزار خواهد شد.

ضوابط و سرفصل آزمون

دستورالعمل گلخانه ای

نظام صدور مجوزهای گیاهپزشکی

دستورالعمل_ماده_5_قانون_نظام_جامع

جهت دریافت 3 نمونه سوال با پاسخ تستی رشته دام -گلخانه و قارچ به همراه

پاسخ با فرمت پی دی اف+قیمت این بسته فقط 5500 تومان تنها در سایت ما