تحقیق در مورد بررسی تصادفات عابرین پیاده در نیوزیلن 11 ص

مطالب دیگر:
📖دانلود گزارش کارآموزی در شرکت بیمه دانا📖بررسی تاریخچه پیدایش شیشه و مراحل تهیه انواع شیشه📖چارچوب نظری و پیشینه تحقیق در خصوص مهارت های اجتماعی و خودپنداری📖بررسی فراهنجاری های زبانی در اشعار شاملو📖بررسی تعميرات سيستم هاي هواي ورودي و تجهيرات سيستم توربين گازی📖بررسی معماری پرش کیهانی فرکتال (برخال)📖بررسی و مقایسه سلامت روان در میان دانش آموزان دختر پرورشگاهي و داراي سرپرست در شهرستان رشت📖کاربرد های شبکه های عصبی، نظیر ANN ها در پزشکی و بررسی مدل های ریاضی شبکه های عصبی📖بررسی و آشنایی با استان خراسان شمالی و آثار دیدنی و تاریخی شهرستان بجنورد📖بررسي معماري سرويس گرا و معماري سازماني سرويس گرا Service Oriented Enterprise Architecture (SOEA)—ب📖بررسی اثر پیزوالکتریک مستقیم و معکوس و انواع کاربرد های پیزوالکتریک📖بررسی معماری و بنای برج هاي دوقلوي پتروناس مالزي📖دانلود نمونه سوالات د رمورد مشتق و کاربردهای مشتق📖جایگاه و نقش گالیله در علم نجوم و انواع تقسیمات ستاره شناسی📖بررسي انواع روش هاي شناسايي سرويس هاي نرم افزاري و روش هاي تشخيص سرويس📖بررسی انواع گونه ها و ارقام گیاهان دارویی و کشت و پرورش انواع گیاهان دارویی📖بررسی خلاقیت در افراد درون گرا و برون گرا📖بررسی مدل ها و پروتکل های شبکه و سرعت و مسائل امنیتی شبکه📖تحقيق آماده راهسازي – بررسی پل های معلق پل گلدن گيت دروازه طلايي سانفرانسيسكو📖بررسی و مطالعه انواع مختلف تایرها و لاستیک های سنتزی و تایرهای SBR

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 11 صفحه

قسمتی از متن .doc :

بررسی تصادفات عابرین پیاده در نیوزیلن

پیاده روی یکی از ایمن ترین روشهای حمل و نقل در نیوزیلند است و براساس آمارهای ارائه شده در ازای هر ساعت سفر با کمترین احتمال مرگ یا صدمه در رتبه دوم قرار دارد .

براساس گزارش های ارائه شده از تصادفات جاده های نیوزیلند ، در سال 2006 تعداد 44 عابر پیاده رو کشته شده و 256 عابر دچار جراحات شدید شده و تعداد 695 عابر نیز جراحات سطحی پیدا کردند.

هزینه تصادفات عابرین پیاده حدود 308 میلیون دلار بوده است که این مقدار 9 درصد از کل هزینه های تصادفات در سال 2006 بوده است.

البته همه تصادفات عابرین پیاده به پلیس گزارش داده نشده اند، بنابراین براساس گزارش های اداره بهداشت تعداد واقعی عابرین پیاده که تصادف کرده اند بدست می آید.

در نیوزیلند و بین سالهای 2002 تا 2006 بیش از 3400 عابر پیاده بدلیل تصادف با وسیله نقلیه نیاز به خدمات درمانی پیدا کرده و یا در بیمارستانها بستری شده اند که بطور متوسط حدود 687 عابر پیاده در سال می باشد.

حدود 216 عابر پیاده در همین دوره زمانی در تصادفات جاده ای کشته شده اند که

در نیوزیلند و بین سالهای 2002 تا 2006 بیش از 3400 عابر پیاده بدلیل تصادف با وسیله نقلیه نیاز به خدمات درمانی پیدا کرده و یا در بیمارستانها بستری شده اند که بطور متوسط حدود 687 عابر پیاده در سال می باشد.

حدود 216 عابر پیاده در همین دوره زمانی در تصادفات جاده ای کشته شده اند که می توان گفت بطور متوسط 43 عابر در هر سال کشته شده اند .

عابرین پیاده که دچار سانحه شده اند در بین همه گروههای سنی هستند ، ولی گروه سنی (14-0 ) بیشترین درصد را بخود اختصاص داده اند .